Koniec konkursu ebooków i iPoda 15 marca

Koniec konkursu ebooków i iPoda 15 marca

Jeżeli jeszcze (co by nas bardzo zdziwiło) nie udało Ci się wziąć udziału w urodzinowej imprezie z okazji naszego 7-lecia, to teraz masz ostatnią szansę! Jutro kończymy obchody, rozdajemy nagrody i kropka. Co do jutra jeszcze możesz wygrać?
Raz: Ipad 16 GB, czyli technologiczny przebój ostatnich miesięcy. Narzędzie stworzone do pracy i rozrywki. Ebooki, audiobooki, czasopisma, internet i multimedia w jednym, w każdej chwili w zasięgu ręki. Założę się, że osiąganie sukcesu z naszymi poradnikami z pomocą Ipada będzie o niebo przyjemniejsze. Chcesz spróbować? Przekonaj się.

A może chcesz coś jeszcze? Zatem, dwa: Ipod Shuffle. Idealny do słuchania naszych wypełnionych wiedzą audiobooków. Jest elegancki i nowoczesny. Czy czegoś jeszcze mu brakuje? Tylko tego, by był Twój.

Dodatkowo dostaniesz pełne, 16-tomowe, elektroniczne wydanie „Praw Sukcesu” Napoleona Hilla. Zasady, o których traktują te książki, odmieniły życia, kariery i losy wielu ludzi w ciągu blisko 100 ostatnich lat. Jeżeli jeszcze ich nie znasz, naprawdę najwyższa pora, by to nadrobić! Czym kierował się Rockefeller czy Churchill? Sprawdź teraz.