Agencja hostess Warszawa

Agencja hostess Warszawa

Agencja hostess Caneli z Warszawy to ponad 10 lat doświadczenia w kompleksowej obsłudze eventów, akcji promocyjnych czy firmowych bankietów. Nasi pracownicy – hostessy, modelki i modele znają bardzo dobrze języki obce, posiadają umiejętność autoprezentacji, zdolności interpersonalne, a także umiejętności efektywnej sprzedaży. Nasze modelki i hostessy oprócz urody i inteligencji posiadają również klasę, to dziewczyny o ciekawych i wszechstronnych zainteresowaniach, kilkuletnim doświadczeniu w branży modowej.

Nasze hostessy zdobywają doświadczenie pracując dla takich firm jak Real, Makro, Auchan, Carrefour, Selgros, Kaufland, Obi czy Castorama.

Zakres naszej działalności obejmuje całą Polskę. Nasze podopieczne to hostessy z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Poznania. W naszej bazie danych posiadamy ponad 2 tys. hostess z całego kraju. W każdym dużym mieście grupa naszych koordynatorów i supervisorów czuwa nad jakością wykonywanych przez nas usług oraz dba o Państwa zadowolenie z powierzonych nam zadań.

Jako agencja hostess i modelek oferujemy:

  • wynajem modelek, modeli, fotomodelek, merchandiserów, supervisorów oraz fordanserów;
  • obsługę imprez w klubach, jak i w plenerze;
  • obsługę pokazów mody, wszelkiego rodzaju bankietów, gali, konferencji, targów, eventów
  • obsługę akcji promocyjnych (m.in. animacje, degustacje, sampling, ulotki).

Zapraszamy do współpracy: tel. 516-092-107,