Pozycjonowanie, dlaczego warto pozycjonować stronę…

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i długofalowym, którego efekty można zauważyć nie wcześniej niż po miesiącu. Jeżeli ktoś ci zaoferuje 1 miejsce w Google w ciągu 1-2 dni, to jest on oszustem. Na pozycjonowanie składa się wiele skomplikowanych czynników. Dużą rolę odgrywa wiedza, potencjał i doświadczenie firmy która zajmuje się pozycjonowaniem stron intrneowych.  To nieustana nauka, szkolenia, obserowanie kolejnych aktualizacji algorytmów Google.

Nie mamy cennika dotyczącego pozycjonowania. Chcąc poznać cenę pozycjonowania prosimy o przesłanie słów kluczowych oraz adresu serwisu. W przeciągu 1-2 dni wyślemy do Państwa ofertę. Każde zlecenie traktowane jest indywidualne. Płacisz za efekty naszego pozycjonowania, nie za obietnice. Nie płacisz z góry lecz po otrzymaniu efektu w postaci miejsca w wyszukiwarce, zwiększenia liczby odwiedzin witryny najlepiej widocznych w jej statystykach. Cena zależy oczywiści od liczby i jakości (wagi) słów kluczowych.

Skuteczne pozycjonowanie stron Katowice

Jeżeli powiem że ceny zaczynają się od 500 zł to czy jest to dużo? Jeżeli naszą stronę obecnie odwiedza ok. 5 osób dziennie, a za jej wykonanie, hosting, i domenę zapłaciliśmy średnio np. 1000 zł, to czy zwiększenie kilkakrotnie liczby odwiedzających nie spowoduje tego że zarobisz więcej. Jaki procent odwiedzających twoją stronę osób to twoi potencjalni klienci? Czy większa liczba odwiedzających stronę zwiększa możliwość sprzedaży twoich produktów i usług?

Dlaczego ktoś otwiera sklep odzieżowy w samym centrum miasta, na najbardziej ruchliwej ulicy, a nie na peryferiach miasta? Podobnie działa pozycjonowanie strony. Dla właściciela strony te 1000 zł to pieniądze stracone, chyba że prowadzi stronę tylko po to by pokazywać na niej swoje zdjęcia i sam je oglądać… My pomagamy odzyskać te 1000 zł, które powoli zaczną na siebie pracować, aby się nie tylko zwróciły ale również zarobiły dla Ciebie.

Strona nie oglądana jest martwa, podobnie jak strona nie aktualizowana powoli umiera… aż zapomnimy jej adres.

Zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego lub kontakt telefoniczny. Nie obiecujemy na wyrost. Płacisz tylko za efekty!

Promocja i reklama internetowa poprzez pozycjonowanie www jest z pewnością obecnie najtańszą i jedną z najbardziej skutecznych form reklamy. Blisko 80% ruchu w polskim internecie generują wyszukiwarki. Tak więc promocja strony poprzez pozycjonowanie jest rozwiązaniem na problemy z zaistnieniem w sieci z związanymi z tym korzyściami. To się naprawdę opłaca!

e-mail: biuro@natopie.pl

lub sms na tel. 602-555-323

Podobne wpisy