Pozycjonowanie stron Kielce

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych w Kielcach

Specjalizujemy się w pozycjonowaniu fraz lokalnych typu “stomatolog  Kielce”, “naprawa  komputera Kielce”, “logopeda Kielce” itp.

Pozycjonowanie strony internetowej dla firmy z Kielc rozpoczynamy od jej audytu oraz określenia najważniejszych dla Klienta fraz kluczowych. Ten element ma decydujący wpływ na skuteczność całego procesu. Od niego zależy, czy na witrynę trafią dokładnie ci internauci, których właściciel firmy chciałby zaprosić na stronę. Pozycjonowanie w Kielcach prowadzimy w oparciu o zbiór “dobrych praktyk Google”. Nie spamujemy wyszukiwarki niskiej wartości zapleczem.

Nasze usługi są elastyczne i dostosowane do Twoich potrzeb. Zależnie od Twojego budżetu i wymagań, możemy dostarczyć usługi jednorazowe jak i w miesięcznym abonamencie. Zapewnią one długotrwałe korzyści, w tym zwiększenie ruchu na stronie, lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google, Bing i zwiększenie liczby konwersji w sklepie internetowym. Długotrwałe efekty – pozycjonowanie SEO to strategia długoterminowa, która pozwala utrzymać wysokie pozycje i widoczność twojej strony internetowej lub sklepu internetowego przez dłuższy okres.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, proszę o kontakt e-mail: biuro@natopie.pl.

pozycjonowanie-stron-kielce

Cennik pozycjonowania stron internetowych

– cena zależy od konkurencyjności fraz, ich obecnej pozycji w wyszukiwarce google, wieku domeny, obecnego stanu strony internetowej Klienta.

  • Zależy nam na tym, aby Klient był z nami ze względu na jakość naszej obsługi oraz efekty pracy a nie ze względu na umowę.
  • Case study – pozycjonowanie stron
  • Prosta umowa na min. 6 miesięcy, bez kar umownych.
  • Co miesiąc wysyłamy raport z pozycji pozycjonowanych fraz z niezależnego portalu który je monitoruje.
  • Działamy zgodnie z dobrymi praktykami i kodeksem SEO.
  • Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, również w kwestii wyceny, która uzależniona jest od wielu czynników.
  • Nie chcemy sztywnymi zapisami w umowie zatrzymywać Klienta. Brak kar umownych w umowie, a okres wypowiedzenia skróciliśmy do minimum.
  • Klienta traktujemy jak partnera w biznesie, a co za tym idzie rozumiemy jego potrzeby.
  • Gwarantujemy stały kontakt z Klientem.
  • Wystawiamy faktury.

Jeśli czujesz się samotny, z jakiegoś powodu jest Ci źle i smutno albo jesteś szczęśliwy i chcesz się podzielić z kimś swoim szczęściem. Jeśli chcesz pogadać o czymkolwiek jak z przyjacielem, potrzebujesz rady, spróbuję Ci pomóc! – wejdź na stronę jtdc.pl i zadzwoń.

Nie wiesz na jakiej platformie utworzyć sklep internetowy? Napisz do nas emaila lub przeczytaj poradnika na blogu.

Kontakt:

Kontakt z nami: biuro@natopie.pl – proszę o podanie w emailu adresu strony www, propozycji pozycjonowanych fraz do wyceny,

Podobne wpisy